Dwór Strzyżew
w krainie Chopina
Sale posiadają ogrzewanie, dostęp światła dziennego i otwierane okna. W pomieszczeniach jest dostęp do szybkiego Internetu. Wyposażenie: flipchart wraz z kompletem mazaków, projektor multimedialny i ekran do projektora.
Do dyspozycji są również piwnice zaadaptowane na sale o charakterze recepcyjnym i bankietowym. Dwór posiada komfortowo wyposażone pokoje hotelowe z łazienkami. Dodatkowo – zagospodarowany taras z widokiem na park i rzekę. Na terenie Parku dworskiego jest duży zamknięty, monitorowany parking. Dwór w Strzyżewie dysponuje 12 pokojami z łazienkami co daje 34 miejsca noclegowe. Każdy z nich ma dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu.
Są kompleksowo i nowocześnie wyposażone, a gościom zapewniają niezwykłe otoczenie bez konieczności rezygnacji ze współczesnych wynalazków służących wygodzie
i dających poczucie pełnego luksusu.
Zapleczem gastronomicznym Dworu jest karczma Stara Waga (znajdująca się na terenie parku dworskiego). Serwujemy tu dania własnej kuchni oparte na staropolskich przepisach i recepturach.Przygotowujemy także menu wegetariańskie i wegańskie. Dewiza naszej kuchni dworskiej to słowa z „Praktycznego kucharza warszawskiego”: „Gdzie gosposia skrzętna i kucharka chętna – tam przy stole wesoło, dobry humor wokoło”. Sprawdzone receptury oraz naturalne, pochodzące od lokalnych dostawców
i producentów składniki stanowią gwarancję dobrego smaku.

Usługi dodatkowe
Jednym z największych walorów dworu w Strzyżewie jest otaczający go, położony w dolinie rzeki Utraty, pięciohektarowy park.
Zróżnicowany drzewostan parku tworzy około 670 drzew należących do 15 gatunków. Najstarsze spośród nich mają około 200 lat, a średni wiek drzew tworzących główny zasób parku został oceniony na ok. 140 lat. Wśród kilku prawdziwych pomników przyrody wyróżnia się amerykański dąb bagienny– jeden z najstarszych i najokazalszych na ziemiach polskich. Piękny park zachęca do skorzystania z atrakcji na świeżym powietrzu: ogniska, biesiady, łowienia ryb w rzece, gier zespołowych na świeżym powietrzu. Zapraszamy również do czereśniowo-śliwkowego sadu. W sezonie można zrywać owoce prosto z drzewa. W wolnych chwilach można zagrać w bilard oraz tradycyjne gry planszowe.

tel. 537 739 591

tel. 518 076 842

e-mail:dwor@strzyzew.pl 

Karty akceptowane w naszym obiekcie:

 

Wycieczka wideo
Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach
Coraz częściej zabytkowe dworki, zamki i pałace przeradzają się w ekskluzywne hotele, ośrodki pracy twórczej czy centra konferencyjno-szkoleniowe. Oferują pobyt w specyficznej atmosferze, przesyconej historią, stylem i elegancją dawnych lat. Oferują też nowoczesność – na miarę XXI wieku. Stają się miejscami poszukiwanymi nie tylko przez turystów indywidualnych ale również klientów biznesowych. Komnaty czy pokoje, urządzone w stylu rodem z dawnych epok są nowocześnie wyposażone, a gościom zapewniają komfort w niezwykłym otoczeniu bez konieczności rezygnacji ze współczesnych wynalazków służących wygodzie. Warunki stworzone pod kątem organizacji konferencji, kongresów, seminariów, bankietów, uroczystości firmowych czy spotkań rodzinnych są najwyższej jakości, a parki otaczające dwory, pałace i zamki zapewniają spokój.
Login Form
Register Form
zadzwoń do nas