Dwór Strzyżew

Śluby i wesela

Kilka dawnych zwyczajów weselnych przetrwało do dnia dzisiejszego i są elementem rozpoczynającym uroczyste wesele. Gdzie te zwyczaje sprawdzą się lepiej niż w zabytkowym dworze?

W pięknej scenerii XIX wiecznego parku, drogą prowadzącą wprost do drzwi zabytkowego, pięknego dworu podjeżdża Młoda Para a wraz z nią orszak ślubny, na przyjęcie weselne.

W progu przybyłą na uroczystość weselną Młodą Parę tradycyjnie witamy chlebem i solą, Pan Młody przenosi przez próg swą żonę, ma dużo szczęścia że do naszego Dworu nie prowadzą schody.

Po uroczystym powitaniu w naszych progach, rozpoczyna się wymarzone przyjęcie. Muzyka, doskonałe humory i wyśmienita kuchnia sprawiają iż wszystkim miło płynie czas.

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Spotkajmy się w Dworze. Będzie nam miło gościć Państwa na filiżance wybornej kawy i wyśmienitej herbaty.

Zapraszamy również do skorzystania z naszych porad, spotkania z konsultantem, szefem kuchni, managerem abyśmy wspólnie mogli zaplanować Państwa ślub marzeń.

Prosimy o kontakt
537739591, 518076842, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na facebooku

Wesele w dworskich salach już od 100* zł do 250 zł od osoby.

Cena zależy od formy oraz terminu przyjęcia weselnego.

Szczegóły pod numerem telefonu:

518-076-842,  537-739-591

*cena przy minimalnie 80 osobach.