Dwór Strzyżew
w krainie Chopina
W pięknym wnętrzu Dworu nasza załoga zadba o to, aby każdy moment uroczystości zapadł głęboko w pamięć Państwa oraz Państwa gości. Dwór Strzyżew, z wielowiekową tradycją, urządzony z dbałością o zachowanie jego historycznego charakteru zapewni Państwu wygodę, a obsługa zadba o Państwa potrzeby. Przyjęcia odbywają się w eleganckich salach: w Wielkiej Sali Balowej, w Saloniku lub we wspaniałych piwnicach: w sali łowczego lub w winiarni. Organizujemy również przyjęcia w pięknym zabytkowym parku, rozciągającym się wzdłuż brzegu leniwie płynącej Utraty.

Chrzciny
Chrzciny w zabytkowych wnętrzach naszego Dworu zorganizujemy tak aby ten wyjątkowy dzień pozostał jak najdłużej zarówno w Państwa, jak i Państwa gości wspomnieniach a dziecko czuło się wspaniale. Będzie uroczyście, elegancko, rodzinnie i bardzo smacznie.
Indywidualnie, do potrzeb naszego klienta dobieramy menu, dekoracje, wystrój sali, dodatkowe atrakcje.
Dysponujemy miejscem, w którym z łatwością można przewinąć, przebrać i nakarmić dziecko.
Koszt uroczystego obiadu od 200 PLN za osobę (cena uzależniona jest od wybranego menu).

Komunie
Majowe i czerwcowe niedziele to głównie przyjęcia komunijne. We Dworze do dyspozycji mamy przepiękne sale, taras, ogromny park. Przyjęcia komunijne organizujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów. Przy pięknej, wiosennej pogodzie w parku lub kwitnącym sadzie można zorganizować sesję zdjęciową.
Każdorazowo menu, aranżację sal, opiekę nad dziećmi, animacje i zabawy ustalamy indywidualnie.
Koszt przyjęcia od 200 PLN za osobę (w zależności od wybranego menu).

Rocznice i spotkania rodzinne
W pięknych wnętrzach Dworu, w otoczeniu parku, sadu i rzeki organizujemy przyjęcia rocznicowe, urodziny, imieniny. Można tu spędzić niezapomniane chwile w gronie rodziny i przyjaciół. Po uroczystym obiedzie/kolacji, deser serwujemy na tarasie z widokiem na Utratę. Tu można potańczyć, poobserwować przyrodę, zjeść przepyszne dania naszej kuchni.
Menu oraz wystrój dopasowujemy do potrzeb naszych klientów.
Koszt przyjęcia od 160 PLN za osobę (w zależności od wyboru menu).

Koncerty i festiwale
Jesteśmy gospodarzami odbywających się na terenie Dworu koncertów, wystaw i festiwali. Na naszej stronie z wyprzedzeniem informujemy o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych.
Organizujemy również wystawy i koncerty na indywidualne zamówienie. Dysponujemy 4 salami, tarasem, zapleczem.
Ceny ustalane są indywidualnie.

Bale
W dworach balom nie było końca. Piękne suknie, fryzury, maski, eleganckie surduty, kontusze, muzyka, wspaniałe jedzenie, doskonały nastrój. Aby tej tradycji stało się zadość już po raz kolejny organizujemy wspaniały Bal Sylwestrowy oraz Bal Karnawałowy, wszelkie informacje umieszczamy z wyprzedzeniem na naszej stronie w zakładce „wydarzenia”.
Na indywidualne zamówienie organizujemy bale okolicznościowe i tematyczne.
Cena do indywidualnego ustalenia.
W przepięknej Wielkiej Sali Balowej, goście mogą poczuć magię tego wspaniałego Dworu, ducha dawnych bali. Piękny wystrój, doskonale dobrane menu oraz muzyka sprawiają iż goście chętnie wracają w nasze progi.

tel. 537 739 591

tel. 518 076 842

e-mail:dwor@strzyzew.pl 

Karty akceptowane w naszym obiekcie:

 

Wycieczka wideo
Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach
Coraz częściej zabytkowe dworki, zamki i pałace przeradzają się w ekskluzywne hotele, ośrodki pracy twórczej czy centra konferencyjno-szkoleniowe. Oferują pobyt w specyficznej atmosferze, przesyconej historią, stylem i elegancją dawnych lat. Oferują też nowoczesność – na miarę XXI wieku. Stają się miejscami poszukiwanymi nie tylko przez turystów indywidualnych ale również klientów biznesowych. Komnaty czy pokoje, urządzone w stylu rodem z dawnych epok są nowocześnie wyposażone, a gościom zapewniają komfort w niezwykłym otoczeniu bez konieczności rezygnacji ze współczesnych wynalazków służących wygodzie. Warunki stworzone pod kątem organizacji konferencji, kongresów, seminariów, bankietów, uroczystości firmowych czy spotkań rodzinnych są najwyższej jakości, a parki otaczające dwory, pałace i zamki zapewniają spokój.
Login Form
Register Form
zadzwoń do nas